• Обновено
UL2468 30Meters 100 Метри/Многу Конзервирани бакар 22AWG, 2 pin Црвено Црн кабел PVC изолирана жица Електричен кабел LED кабел Поврзете DIY

UL2468 30Meters 100 Метри/Многу Конзервирани бакар 22AWG, 2 pin Црвено Црн кабел PVC изолирана жица Електричен кабел

DEN 558.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Примена:
Надземни
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Заробени
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип:
Гол
Број На Модел На:
UL2468
Бренд Име:
MongSer

Купувачи како што избираат