• Обновено
Бесплатен превозот со Врвен Квалитет, Оригиналната димензија 10 Allwinner A23,A20,A33,A31S Таблет компјутер Осетлив на Допир

Бесплатен превозот со Врвен Квалитет, Оригиналната димензија 10 Allwinner A23,A20,A33,A31S Таблет компјутер Осетлив

DEN 398.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
10 инчен за A23,A33,A31S
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Allwinner A23,Акција
is_customized:
No

Купувачи како што избираат