• Обновено
Домот хривнија Пурпурна кристал Циркон шарм Нараквици Златна боја Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB501A

Домот хривнија Пурпурна кристал Циркон шарм Нараквици Златна боја Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB501A

DEN 179.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Број На Модел На:
TB501A
Пол:
Жените
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Ayowei
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Злато Позлатен
Функција:
trinket
Должина:
about 17cm to19.2cm
Компатибилност:
trinket
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
Злато Позлатен
Гем Боја:
Виолетова
Главниот Камен:
Цирконот
Хривнија ширина:
5mm
Хривнија Тежина:
11.9 g
Повод:
партија, свадба подарок
Накит Тип:
хривнија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TB501A

Купувачи како што избираат