• Обновено
5pair Природата Црн Камен Камења Бисери Earring Розово Злато Кука Dangle Уво Earring Подарок Druzy Камен Earring

5pair Природата Црн Камен Камења Бисери Earring Розово Злато Кука Dangle Уво Earring Подарок Druzy Камен Earring

DEN 408.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dankaishi
Број На Модел На:
A584
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
боја:
како се покаже слика
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метал Печат:
18k
Метали Тип:
Роуз Злато

Купувачи како што избираат