• Обновено
Нова Издувна Заеднички за Kawasaki Ninja 250R 2008 2009 2010 2011 2012

Нова Издувна Заеднички за Kawasaki Ninja 250R 2008 2009 2010 2011 2012

DEN 571.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
MP007
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Издувните Заеднички

Купувачи како што избираат