• Обновено
1PCS комплетен сет мелничката/ струг/ вежба машина dro дигитални readout со 3 компјутери линеарна скали

1PCS комплетен сет мелничката/ струг/ вежба машина dro дигитални readout со 3 компјутери линеарна скали

DEN 6091.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
со англиски Упатство:
Yes
моќност:
15w
забелешка:
2 цртан филм пакет
Големина:
1000mm линеарна encoders
is_customized:
Yes
Број На Производ:
H0543

Купувачи како што избираат