• Обновено
KAKA ТАНЦ B1428,2014 Година Нови Feading Танц Носат Ballroom Стандард Танц Фустан,Валцер Конкуренција Фустан,Жени,Ballroom Танцува Фустан

KAKA ТАНЦ B1428,2014 Година Нови Feading Танц Носат Ballroom Стандард Танц Фустан,Валцер Конкуренција Фустан,Жени,Ballroom

DEN 9336.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Како што е прикажано
Големина:
One Size
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
KAKA-B1428
секој clour:
секоја големина
боја:
Сина
Достапна Количина:
11
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Возрасна Група:
Возрасни лица
Перформанси Носат Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Стил:
Фустани
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат