• Обновено
НОВИТЕ Ретро Вистинска Кожа Види Бенд Рака 22mm Темно Кафеава боја Трајни Спортски Нараквици Со Сребро од не ' Рѓосувачки Челик 5 Токи

НОВИТЕ Ретро Вистинска Кожа Види Бенд Рака 22mm Темно Кафеава боја Трајни Спортски Нараквици Со Сребро од не ' Рѓосувачки

DEN 503.76
DEN 454.00 -10 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
WS-5SR-MCL-22
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
ПЕШАДИЈАТА
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
270mm
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
9.84 инчен
Бендот Ширина:
0.87 инчен

Купувачи како што избираат