• Обновено
200 компјутери/многу Кина промет на големо со нов дизајн пластични топката пенкало caneta

200 компјутери/многу Кина промет на големо со нов дизајн пластични топката пенкало caneta

DEN 1389.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Мастило Боја:
Црна
боја:
Бела, Жолта Pan108C, Црвена Pan185C, Виолетова Pan2665C, Зелена Pan360C, Сина Pan2727C, Темно Сина Pan2728C, Светло Зелена Pan375C
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
1.0 mm
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Животните
Бренд Име:
OWNSEAS
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Број На Модел На:
OSF208 црна
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
Име:
топката пен
Материјал:
ABS, КАКО
акција:
Кликнете акција
Употреба:
Пишување инструмент или промотивен
боја:
Сина, зелена, жолта, црвена, бела, виолетова
мастило рефил:
1.0 mm црни рефил
Големина:
13.8 cm
Тежина:
12 g
дизајн:
Yes
отпечаток метод:
Рампа печатење

Купувачи како што избираат