• Обновено
СЕДИШТЕТО 15pcs/пакет 30 степен Ролан Ножеви за Сечење Плотер Винил Машина Нож Бесплатен Превозот

СЕДИШТЕТО 15pcs/пакет 30 степен Ролан Ножеви за Сечење Плотер Винил Машина Нож Бесплатен Превозот

DEN 383.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дијаметар:
2
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
23
Број На Модел На:
Ролан
Бренд Име:
NCSign
Тип:
сечилото
Обложување:
Никој

Купувачи како што избираат