• Обновено
за 551 552 гледате е околу 553 556 557 558 Riflescopes Леќа Заштитник и Црвена Точка Место Леќа Заштитник (Б.К/DE) - Бесплатен Превозот

за 551 552 гледате е околу 553 556 557 558 Riflescopes Леќа Заштитник и Црвена Точка Место Леќа Заштитник (Б.К/DE)

DEN 222.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SINAIRSOFT
Тип:
Пушка
Функција:
Red Dot
Број На Модел На:
за 551/552
боја:
Црна/Темно Земјата
За:
за 20 mm weaver орбита

Купувачи како што избираат