• Обновено
20PCS 4mm Банана Приклучок Женски Терминал Приклучок

20PCS 4mm Банана Приклучок Женски Терминал Приклучок

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
4mm Банана Женски
Број На Модел На:
4mm Банана Приклучок
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Ориентален Матрица
Тип:
Конектори
Пакет:
No

Купувачи како што избираат