• Обновено
250Kg Одржување Капацитет Брзо Ослободување Хоризонтални Toggle Менгеме Рака Алатка 225D

250Kg Одржување Капацитет Брзо Ослободување Хоризонтални Toggle Менгеме Рака Алатка 225D

DEN 38.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Тип:
Конвексни Мелница
Бренд Име:
EARUELETRIC
Обложување:
AlTiN
MPN:
менгеме
Земја/Регион на Производство:
Кина
Модел:
101B
UPC:
613382760075

Купувачи како што избираат