• Обновено
Бесплатен Превозот ААА 6-8мм Природен Зелен Камен Чакал, Камен Лабава Монистра Влакно 16 Накит Одлуки w1448

Бесплатен Превозот ААА 6-8мм Природен Зелен Камен Чакал, Камен Лабава Монистра Влакно 16 Накит Одлуки w1448

DEN 90.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
W1448
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
IUXURYGEM-TOUCH
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
1111
Материјал:
Зелена Prehnite
Обликот:
чакал, камен
Природни/Лаб-Создаден:
Природни
Објектот должина околу:
40-42cm
Надворешниот Дијаметар:
6-8mm
Објектот Дијаметар:
6-8mm

Купувачи како што избираат