• Обновено
Зима жените џемпер тенок кашмир џемпер turtleneck pullover бонбони-обоени plaid жените џемпер

Зима жените џемпер тенок кашмир џемпер turtleneck pullover бонбони-обоени plaid жените џемпер

DEN 494.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Turtleneck
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер,Волна
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал Состав:
Памук мешавина
Волна:
Стандард Волна

Купувачи како што избираат