• Обновено
50pcs/многу 125Khz RFID Близина ознака Keyfob токен Контрола на Пристап на Rfid копче фоб сина

50pcs/многу 125Khz RFID Близина ознака Keyfob токен Контрола на Пристап на Rfid копче фоб сина

DEN 304.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
zhizaibide
Број На Модел На:
LH-ID2B50
боја:
Сина
чип:
TK4100/EM4100
близината на далечина:
2-10CM
Место на Потекло:
Шенжен, Guangdong
Големина:
34.9*27.8*6mm
сертификација:
FCC,CE,ISO9001
Материјал:
ABS
Фреквенција:
125KHz
Технологија:
врежани кодот

Купувачи како што избираат