• Обновено
Pendant Ѓердан Шарм Накит За Жените Домот Австриската Кристал Висок Квалитет Златна Боја Накит Бренд MGC P3089

Pendant Ѓердан Шарм Накит За Жените Домот Австриската Кристал Висок Квалитет Златна Боја Накит Бренд MGC P3089

DEN 263.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Starlord
Материјал:
Кристал
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
P3089
Метали Тип:
Злато Позлатен
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Синџир должина:
50cm+5cm/прилагодлив
Pendant Големина:
Покаже како на слика
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Купувачи како што избираат