• Обновено
Бесплатен превозот! Сребро Златен Орел Крило Моторни Biker Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Готски Крилја Мотоцикл Biker Мажите Прстен R0261SE

Бесплатен превозот! Сребро Златен Орел Крило Моторни Biker Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Готски Крилја Мотоцикл

DEN 450.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
STBZCXH
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
R0261SE
Големина (НИ):
#7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат