• Обновено
10 парчиња/многу 70W Делфин ПРЕДВОДЕНА од уличното осветлување AC 85-265V отворен патот светилка Со Bridgelux чип Кул Бела/Топло Бела/Природна Бела

10 парчиња/многу 70W Делфин ПРЕДВОДЕНА од уличното осветлување AC 85-265V отворен патот светилка Со Bridgelux чип

DEN 18720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Уличните Светилки
Бренд Име:
ZESOL
Број На Модел На:
ZE-STA70W-A
Карактеристики:
led уличните светилки
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Стил:
Новина
Напон:
85-265V
Гаранција:
2
Употреба:
Индустриски
is_customized:
Yes
Wattage:
70

Купувачи како што избираат