• Обновено
3Colors Мешани Антички Бронза Позлатен Лебди Кристално Дрво Лист Enamelled Легура Ѓердан Сет

3Colors Мешани Антички Бронза Позлатен Лебди Кристално Дрво Лист Enamelled Легура Ѓердан Сет

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и earring сет
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
NKS0458
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат