• Обновено
Жешка Мода Нерѓосувачки Челик Стакло Пипер Мелница Стандард Зачин Сол Црн Пипер Мелница Кујнски Прибор За Готвење Алатки

Жешка Мода Нерѓосувачки Челик Стакло Пипер Мелница Стандард Зачин Сол Црн Пипер Мелница Кујнски Прибор За Готвење

DEN 292.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
милс
Мелници Тип:
Сол & Пипер Мелници
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,SGS
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат