• Обновено
моден модерен отворено круг ABS врвот бранеа челик со висок коктел бар табела табела LQ - C65

моден модерен отворено круг ABS врвот бранеа челик со висок коктел бар табела табела LQ - C65

DEN 3600.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
бар мебел
Специфични Употреба:
бар табела
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Изглед:
Модерна
Материјал:
Пластични
Големина:
600Dx1050H mm
Укината:
Yes
Број На Модел На:
LQ - C65

Купувачи како што избираат