• Обновено
ААА+++ трговија на големо со висок Квалитет Алги,nori за суши Јапонски nori суши ,50pcs/set +Бамбус возен душеци nori алатки најпродаван

ААА+++ трговија на големо со висок Квалитет Алги,nori за суши Јапонски nori суши ,50pcs/set +Бамбус возен душеци nori

DEN 542.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
суши алатки
Број На Модел На:
АД-18691
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
бамбус
Суши Алатки Тип:
nori+суши мат
Продавница Промоција:
затворете
превозот:
Проценето Време На Испорака
Количина:
Торба
Тип:
суши алатки
боја:
Зелена
Суши Алатки Тип:
море sedge
Материјал:
море
Големина:
24*24cm
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат