• Обновено
Задните Помала Контрола Рака Subframe Подготвуваат Вратоврска Бар сребро За 1997-2001 Мицубиши Мираж-апарат TK-EVOASRLCAB-D

Задните Помала Контрола Рака Subframe Подготвуваат Вратоврска Бар сребро За 1997-2001 Мицубиши Мираж-апарат TK-EVOASRLCAB-D

DEN 1306.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Сина, Црна, Златна, Сребрена, Црвена, Виолетова
Мираж-Година:
1998,2000,1997,2001,1999
Поставување на Возило:
Задните
Земја/Регион на Производство:
Кина
Мицубиши Модел:
мираж
Другиот Дел Број:
N/M
Објектот Должина:
000
Производителот Дел Број:
TK-EVOASRLCAB-D
Објектот Висина:
000
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Ширина:
000
Материјал Тип:
T606 Алуминиум
Специјални Функции:
Универзална
Осветленост Дел Број:
ЗАДНИТЕ ПОД-РАМКА
Бренд Име:
ASR Addco Спорт Трки
Објектот Тежина:
6.5
боја:
Златни, Сребрени, Сини, Црвени, Виолетови
is_customized:
Yes
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Функција:
Шасија Компоненти
Заменете објект:
ПОД-РАМКА ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА БАР ЗАДНИТЕ
Автомобил модел:
за Протон/Мицубиши
Го замени целосно име:
За протон Waja ЗАДНИТЕ ПОД-РАМКА ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА БАР
Осветленост Дел Број:
За Мицубиши Ево Задните Контрола Рака Суспензија Рака Поставени Комплет
Другиот Дел Број:
За Мицубиши Протон Задните Контрола Суспензија Грб
Поставување на Возило:
Задните

Купувачи како што избираат