• Обновено
10pcs/многу 15W Кул Бело 6000~6700K Круг КОЧАН SMD LED Светлина, Крушка Светилка 1350LM DC45-51V

10pcs/многу 15W Кул Бело 6000~6700K Круг КОЧАН SMD LED Светлина, Крушка Светилка 1350LM DC45-51V

DEN 566.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела
Wattage:
15w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
ly&oy'star
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Повод:
Градина
Напон:
45v
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
SMD3528
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
28mm
Обликот:
Круг
База Тип:
кочан led чип
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
15w

Купувачи како што избираат