• Обновено
SPM SP401 Керамички Малку Ролери 32*19mm за корејски WEDM-LS Жица Машина за Сечење Резервни Делови

SPM SP401 Керамички Малку Ролери 32*19mm за корејски WEDM-LS Жица Машина за Сечење Резервни Делови

DEN 1080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Број На Модел На:
SP401
Материјал:
Керамички
Примена:
Корејски WEDM-LS Машина за Сечење Жица

Купувачи како што избираат