• Обновено
10pcs/многу 3W Кул Бело 6000~6500K Круг КОЧАН SMD LED Светлина, Крушка Светилка 300LM DC9-11V

10pcs/многу 3W Кул Бело 6000~6500K Круг КОЧАН SMD LED Светлина, Крушка Светилка 300LM DC9-11V

DEN 213.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
ly&oy'star
Зрак Агол(°):
180°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
9V
LED Чип Модел:
SMD3528
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
6 компјутери
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Должина:
28mm
База Тип:
smd led чип
Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
5W

Купувачи како што избираат