• Обновено
500pcs/многу 125Khz RFID Близина ознака Keyfob токен Контрола на Пристап на Rfid копче фоб жолта зелена сина боја црна

500pcs/многу 125Khz RFID Близина ознака Keyfob токен Контрола на Пристап на Rfid копче фоб жолта зелена сина боја

DEN 1300.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
LH-ID2B500
Бренд Име:
zhizaibide
боја:
Сина
чип:
TK4100/EM4100
близината на далечина:
2-10CM
Место на Потекло:
Шенжен, Guangdong
Големина:
34.9*27.8*6mm
сертификација:
FCC,CE,ISO9001
Материјал:
ABS
Фреквенција:
125KHz
Технологија:
врежани кодот

Купувачи како што избираат