• Обновено
модерна уметност жена слика на платно Summerdress страна се насликани Willem Haenraets уметнички дела Висок квалитет

модерна уметност жена слика на платно Summerdress страна се насликани Willem Haenraets уметнички дела Висок квалитет

DEN 2688.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
24 X 24, 30 X 30, 36 X 36, 40 X 40, 48 X 48, 60 X 60
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
помош:
91
Iid:
21102
M:
M2

Купувачи како што избираат