• Обновено
2009-2013 година За ФОРД за Fiesta LED Браник Светло Црвена Боја JY

2009-2013 година За ФОРД за Fiesta LED Браник Светло Црвена Боја JY

DEN 4319.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Име На Модел:
Fiesta
Автомобил Производител:
Ford
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
35
Материјал Тип:
LED
Напон:
12V
Температура На Боја:
3000-6000k
Година:
2003-2009
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Царинење Светла
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
SuperTuning

Купувачи како што избираат