• Обновено
Starlord Earring Накит Поставите Мода Pendant Ѓердан За Жените Голема Dangle Жолто Злато Боја Накит Бренд PE3089

Starlord Earring Накит Поставите Мода Pendant Ѓердан За Жените Голема Dangle Жолто Злато Боја Накит Бренд PE3089

DEN 263.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant 1 ,1 синџир, 1 пар обетки
Број На Модел На:
PE3089
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
Starlord
Метали Тип:
Никој
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Нето тежина:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Купувачи како што избираат