• Обновено
3 Бои Се Меша Антички Бронза Позлатен Глеѓ Срцето Ѓердан Earring Сет

3 Бои Се Меша Антички Бронза Позлатен Глеѓ Срцето Ѓердан Earring Сет

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и earring сет
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
NKS0458
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат