• Обновено
18EC130B703 Makino A207-1 Изолација Ракав Вода Млазницата Маска, ЕЕ.ЕЈ.ЕК.U.ЕУ серија WEDM-Ниска Брзина Жица Машина за Сечење Делови

18EC130B703 Makino A207-1 Изолација Ракав Вода Млазницата Маска, ЕЕ.ЕЈ.ЕК.U.ЕУ серија WEDM-Ниска Брзина Жица Машина

DEN 360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Број На Модел На:
A207-1
Оригиналниот Бр.:
18EC130B703
Примена:
ЕЕ.ЕЈ.ЕК.U.ЕУ серија WEDM-LS Машина за Сечење Жица
Позиција:
Горниот

Купувачи како што избираат