• Обновено
5 компјутери/set СЕДИШТЕТО Нови 45 степен Висок Квалитет на Ролан Ножеви Општи Букви нож за Ролан Сечење Плотер Сечилото Бесплатен Превозот

5 компјутери/set СЕДИШТЕТО Нови 45 степен Висок Квалитет на Ролан Ножеви Општи Букви нож за Ролан Сечење Плотер Сечилото

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дијаметар:
2
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
23
Број На Модел На:
Ролан
Бренд Име:
NCSign
Тип:
сечилото
Обложување:
Никој

Купувачи како што избираат