• Обновено
Нова Мода Лабава Кристал Плоштадот Монистра ! 500pcs/многу 6MM Коцка Кристално Стакло Монистра За Накит Одлуки Ѓердан Хривнија DIY Монистра

Нова Мода Лабава Кристал Плоштадот Монистра ! 500pcs/многу 6MM Коцка Кристално Стакло Монистра За Накит Одлуки Ѓердан

DEN 374.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
Коцка Стакло Монистра 033
Објектот Тежина:
0.35g/piece
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Стакло
Големина:
6mm
боја:
Мешана Боја/Сино Jade
Материјал:
кристално стакло
индустрија употреба:
Накит Ѓердан Хривнија Занает DIY Одлуки
Обичај Цел:
прифатете
Обликот:
Плоштад
Монистра стил:
Накит Монистра Кристал Шарм Стаклени Монистра Занает Монистра Хривнија DIY Монистра
Објектот Дијаметар:
6mm

Купувачи како што избираат