• Обновено
20EC090A702 Makino Sapphire Бела скапоцен камен Ролери за WEDM-Ниска Брзина Жица Машина за Сечење Делови

20EC090A702 Makino Sapphire Бела скапоцен камен Ролери за WEDM-Ниска Брзина Жица Машина за Сечење Делови

DEN 7200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Број На Модел На:
20EC090A702
Оригиналниот Бр.:
20EC090A702
Примена:
WEDM-LS Машина за Сечење Жица

Купувачи како што избираат