• Обновено
3D Wilress Оптички Компјутер 1600DPI Mouse +USB Приемник ФОЛКСВАГЕН Буба Глувци Грешка Битлси за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Мода Автомобил форма Игри Mause

3D Wilress Оптички Компјутер 1600DPI Mouse +USB Приемник ФОЛКСВАГЕН Буба Глувци Грешка Битлси за персонален КОМПЈУТЕР

DEN 417.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
2.4 Ghz Безжична
Стил:
3D,Мини
Времето на пазарот:
Декември-04
Бренд Име:
CHYI
Пакет:
Yes
Рака Ориентација:
Право
Број на Копчиња:
2
Бруто тежина:
80g
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
1600
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Број на Ролки:
1
Моќност Тип:
Батеријата
Број На Модел На:
CM0010B
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Стил:
Автомобил облик
Големина:
117*59*44mm
Бои:
црвена,сина
Карактеристики:
Компјутер Глувци ,Автомобил глувчето,игри mouses,магија глувчето,оптички глушец
Пакет:
ПП торба
Кориснички Мини Количина:
Најмалку 50pcs
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
Примена:
За Видео Игра, Desktop, За Користење,За Домашна Употреба, Лаптоп

Купувачи како што избираат