• Обновено
лето памук кратко sleeve т кошула жените рози печатени блузи tees мода camiseta 1874

лето памук кратко sleeve т кошула жените рози печатени блузи tees мода camiseta 1874

DEN 256.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ЕДНА ТОРТА
Материјал:
Lycra,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1874
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
бела, сива, жолта
Големина:
S M L XL
Шема:
Трендафил
Печатени тип:
Растенијата
Времето на пазарот:
2016 година
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен

Купувачи како што избираат