• Обновено
Оригиналот! GETEK V9 случај Флип кожа случај Увезени високо-квалитетен материјал рачно изработени Случај за GETEK V9 Случај

Оригиналот! GETEK V9 случај Флип кожа случај Увезени високо-квалитетен материјал рачно изработени Случај за GETEK

DEN 191.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Карактеристики:
Оригиналниот Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
GETEK
боја:
црна, сина, кафена и црвена Роза розова боја црвена
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
Yes
Тип:
Случај
Број На Модел На:
Случај За GETEK V9

Купувачи како што избираат