• Обновено
Liseron ERIKC дизел горивото делови вентил F00V C01 003 , инјектор вентил FOOV C01 003

Liseron ERIKC дизел горивото делови вентил F00V C01 003 , инјектор вентил FOOV C01 003

DEN 527.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот:
Оригиналниот дизел контрола вентил
Апликацијата инјектор :
инјектор 0445110008 0445110020 0445110044 0445110062
одделение:
Висок квалитет
вид бизнис:
производител
Сертификат:
ISO9001
Материјал:
Особина Легиран Челик
Нето тежина:
20
Бруто тежина:
50g/парче
Автомобил Производител:
Заменлив

Купувачи како што избираат