• Обновено
Половина карбонски влакна црвена боја буквален за мрежа FCS G5 М перки со саќе

Половина карбонски влакна црвена боја буквален за мрежа FCS G5 М перки со саќе

DEN 667.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
FCS
Применливи Луѓе:
Унисекс
Бренд Име:
JNJ
Отворено Активност:
Сурфање
Тип:
Буквален за мрежа ПЕРКА
is_customized:
Yes
боја:
Црвена
Стил:
FCS G5
Употреба:
СУРФАЊЕ ИЛИ PADDLING

Купувачи како што избираат