• Обновено
10pcs 125kHz RFID Близина ID Токен Ознака Копче Keyfobs Keychain Синџир Пластика За Систем за Пристап

10pcs 125kHz RFID Близина ID Токен Ознака Копче Keyfobs Keychain Синџир Пластика За Систем за Пристап

DEN 28.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
LH-ID2B15
Бренд Име:
zhizaibide
боја:
Сина
чип:
TK4100/EM4100
близината на далечина:
2-10CM
Место на Потекло:
Шенжен, Guangdong
Големина:
34.9*27.8*6mm
сертификација:
FCC,CE,ISO9001
Материјал:
ABS
Фреквенција:
125KHz
Технологија:
врежани кодот

Купувачи како што избираат