• Обновено
Brignt 5000 Lumens 2x XM-L2 LED USB Велосипед Светлина Светилка Велосипедизам Велосипед Светло Светла Само Светилка Без Батерија

Brignt 5000 Lumens 2x XM-L2 LED USB Велосипед Светлина Светилка Велосипедизам Велосипед Светло Светла Само Светилка

DEN 383.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Сина, Црна
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
2x XM-L2 LED светло за велосипед
Бренд Име:
SolarStorm
боја:
Црна/ Црвена/ Сино
Тип:
Велосипед Светилка/Глава светлина
Карактеристики:
Водоотпорен,5000Lumens 2x XM-L2 LED
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат