• Обновено
Спортски Тренерки 2018 Нови Жени 2 Парче Сет Фитнес Облека Тренингот Спортски За Женски Висока Половината Женски Спортски Црвена

Спортски Тренерки 2018 Нови Жени 2 Парче Сет Фитнес Облека Тренингот Спортски За Женски Висока Половината Женски Спортски

DEN 705.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
V Деколте
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
QXSLZQ
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Број На Модел На:
17905
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Повик

Купувачи како што избираат