• Обновено
UNIHOME Луксузни Полна/Кралицата Прекривки покрие поставите 300 тема смета влакна реактивен отпечатоци постелнина поставите XIGUA

UNIHOME Луксузни Полна/Кралицата Прекривки покрие поставите 300 тема смета влакна реактивен отпечатоци постелнина

DEN 624.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Пополнување:
Никој
Ткаенина Count:
60
тема count:
≥600TC
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома
Шема:
Печатени
Постојаност На Боја (Одделение):
4
одделение:
квалитет
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Стил:
Twill
Материјал:
Полиестер / Памук
Апликација Големина:
1.5 m (5 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 нозе)
Ткаенина Густина:
128X68

Купувачи како што избираат