• Обновено
Тренди 8мм Стакло Имитација Бисер Мушка Светиот Rosaries Ѓердан Со Роза Цвет Сребрен Крст Лурд Центар Rosary Накит

Тренди 8мм Стакло Имитација Бисер Мушка Светиот Rosaries Ѓердан Со Роза Цвет Сребрен Крст Лурд Центар Rosary Накит

DEN 35.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Ysawena
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Број На Модел На:
RSNC011PK
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
4.1*2.3 СМ
Функција:
Фитнес Тракер
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Rosary Бисери Ѓердан
Тежина:
38g
боја:
како Слика
плаќање:
Т/T,Western Union,Зачувам
Политика На Враќање:
прифатете
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL,Fedex,UPS-от,Кина пост воздух mail,Epacket

Купувачи како што избираат