• Обновено
Druzy 1PC Природен Камен Кварцен Кристал Жените Прстени Drusy Сино Бела Пурпурна Капка Суровини Камен Свадба Гроздобер Женски Прстени

Druzy 1PC Природен Камен Кварцен Кристал Жените Прстени Drusy Сино Бела Пурпурна Капка Суровини Камен Свадба Гроздобер

DEN 75.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Обликотшема:
Капка Вода
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DYR800
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
druzy
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
Капки Вода
Функција:
случаен
Главен Материјал:
Груба Природен Камен
обложено:
сребро позлатен
Сезоната:
Лето Накит
Стил:
Романтични,Тренди,Популарната
боја:
Различни бои за да го изберете
Тип:
прстен
Обликотшема:
Капка Вода
Големина:
Adjustable
Пакет:
1pieces/opp вреќа
Вистински Pendant Потекло:
Кина(Копно)

Купувачи како што избираат