• Обновено
2018 Сосема Нов бас стапица и 1pc коцка Акустична пена Бас стапица за Агол Ѕид Soundproof Сунѓерот Звучна Апсорпција Студио Пена

2018 Сосема Нов бас стапица и 1pc коцка Акустична пена Бас стапица за Агол Ѕид Soundproof Сунѓерот Звучна Апсорпција

DEN 2688.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Censor Кодот:
22
Тема:
Шема
Стил:
Креативните
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
WCCDHYM01
Бренд Име:
BB
Спецификација:
Multi-piece Package
Бас стапица големина:
50x30x30cm
Она што вклучуваат:
3pcs бас стапица и 1pc коцка
Материјал:
Еко-пријателски Полиуретан Пена
Висока Густина:
25kg/м3
коцка големина:
30x30x30cm

Купувачи како што избираат