• Обновено
2018 Мода жени Мажи очила за сонце Монтажни Ноќ Визија Леќа Возење Метал Поларизирана Клип За Очила Класичен очила за сонце A20

2018 Мода жени Мажи очила за сонце Монтажни Ноќ Визија Леќа Возење Метал Поларизирана Клип За Очила Класичен очила

DEN 120.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Леќа Ширина:
5.9 CM
Број На Модел На:
GG0-022702
Пол:
Жените
Леќа Висина:
3.7 cm
Бренд Име:
MIARHB
Стил:
правоаголник
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Материјал:
алуминиумски+смола
боја:
Сина,Жолта,Зелена,Злато,Кафе,Сива,Сребрена
очила за сонце жени:
Очила за сонце
очила за сонце мажи:
очила
oculos:
oculos de sol feminino
Количина:
1pc

Купувачи како што избираат