• Обновено
PLstar Космосот Мода Ѕвезди и Ленти 3D Jogger Панталони Мажи/Жени Смешно Цртан филм Sweatpants Панталони Еластичен Појас Панталони Dropship

PLstar Космосот Мода Ѕвезди и Ленти 3D Jogger Панталони Мажи/Жени Смешно Цртан филм Sweatpants Панталони Еластичен

DEN 598.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Маскирани:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
PK
Стил:
Хип Хоп
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Хип хоп мода
Шема:
ѕвезди и ленти
Сезоната:
пролет и лето и есен
Луѓе:
Мажите и жените
Големина:
S M L XL XXL XXXL
feature1:
Joggers Панталони
feature2:
Сопствен бренд

Купувачи како што избираат